הסעות מידיבוס בדרום

הסעות מידיבוס בדרום

דף הבית » הסעות מידיבוס בדרום

Contents

השכרת מידיבוס בדרום

לא פעם נזדקק לשירות השכרת מידיבוס בדרום הארץ למטרות שונות. מידיבוס הינו רכב הסעות לא קטן כמו ואן או מיניבוס ולא גדול כמו אוטובוס והוא מכיל עד 40 מקומות ישיבה ומאפשר לקבוצות בינוניות להשכיר רכב הסעות שעומד בכל הסטנדרטים והתקנים. עלות השכרתו של מידיבוס הינה נמוכה הרבה יותר מזו של אוטובוס ולכן רכב זה מספק פתרון כפול גם בהיבט הכלכלי וכן מבחינת מיקום. עם השכרת מידיבוס בדרום, תוכלו ליהנות מישיבה מרווחת ונוחה למדי, מתאורה אישית לכל נוסע וממיזוג אישי סמוך לכל מושב. רק הזמנת מידיבוס מחברת הסעות מהימנה, תבטיח לכם נסיעה ברמה אחרת והנאה צרופה לכל נוסע!

במה מאובזר המידיבוס?

מידיבוס הוא רכב שמספק חווית נסיעה ברמה שונה מיתר הרכבים. הוא מכיל כמות מכובדת של אנשים . אולם עדיין יש תחושה אינטימית שכל אחת מכונס בחוויה השקטה והרגועה שלו, כשהוא עטוף במערכת מיזוג אישית, במושב מרופד ונוח עם אפשרויות טכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, למידיבוס יש גם תא מטען מאוד מרווח שמאפשר העמסה של ציוד רב. במקרה ומדובר בהסעה עבור אורחים מכובדים ואורחי VIP, שנבקש להשאיר עליהם רושם טוב, כדאי לשקול את האפשרות של מידיבוס שמאובזר באביזרי מותרות מפנקים. כמו מושבים מפוארים הניתנים להטיה, DVD, מערכות בר משקאות וכולי.

הזמנת מידיבוס לכל טיול או סיור בדרום הארץ

דרום הארץ אזור מוקף מדבר ונחלי אכזב, עיירות, ערים, קיבוצים ומושבים. לא פעם נרצה ללכת לטייל באתרים. בנקודות החמד ובמכתשים המרהיבים, להגיע לחתונה או להגיע לכנס דרומי חשוב. הזמנת מידיבוס למוזמנים או למטיילים תהיה חלק בלתי נפרד מהחוויה. נסיעה של שעתיים על הכביש תהווה עבור כל האורחים זמן מנוחה למחשבה ולמרגוע, לצפייה מענגת בנוף המשתנה וגם עבור שיח חברתי מהנה. מידיבוס איכותי שמציע את כל התנאים הנוחים ביותר הינו המענה האידיאלי.

יתרונותיו של המידיבוס

השכרת מידיבוס בשל הגודל האידיאלי שלו. נחשב לפתרון מושלם בהסעת קבוצות עובדים בימי גיבוש, קבוצות תיירים קטנות, הסעות חברים של בן או בת המצווה, טיולים בהרכב משפחתי מורחב ועוד. בנוסף, לרשותם של כל הנוסעים יעמוד נהג מקצועי ואדיב עם ניסיון רב. שישיל כל דאגה החל מבחירת דרך ההגעה ליעד, תדלוק הרכב ומציאת חניון הולם. השכרת מידיבוס תאפשר גם תפנה זמן לסידורים אחרונים שקשורים לעבודה או לבית.

נסכם כי שירות השכרת מידיבוס בדרום על ידי חברת נתיבי הדרום תהייה בחירה נבונה בהחלט! חברת נתיבי הדרום הינה בעלת מוניטין ועומדת בכל הפרמטרים של משרד תחבורה. חברתנו מחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים. דואגת לרמת אבזור הרכבים הגבוהה ביותר, מספקת נהגים אדיבים ומנוסים ושמה לה למטרה להבטיח כל העת את בטיחותם של הנוסעים ולספק להם חווית נסיעה מפנקת במיוחד כדי שתמיד ירצו לחזור אלינו שוב וימליצו לאחרים.

כמה מקומות יש במידיבוס ?

זה משתנה: יש מידיבוס 23 מקומות ישיבה . יש מידיבוס 30 מקומות ישיבה, יש מידיבוס 35 מקומות ישיבה

השכרת מידיבוס בדרום במחיר זול

רק בנתיבי הדרום מזמינים עכשיו מידיבוס במחיר הזול ביותר בארץ!!!

מחירים לדוגמא:

מידיבוס יום שלם – 1000 שקלים עד 2000 שקלים

מידיבוס להקפצה כיוון 1 בדרום – 200 שקלים ועד 400 שקלים

יום עבודה עם תיירים 250$ עד 500$

ניתן לפנות אלינו במייל greenpathbeersheba@gmail.com

או בטלפון – 073-3745525

אנו זמינים 24/7

פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?