הסעות לאירועים

הסעות לאירועים עם נתיבי הדרום: כל הדרך לבילוי המושלם!

כל הדרך לבילוי המושלם!

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו​!

כשאתה מתכנן אירוע, ייתכן שתרצה לספק שירות הסעות  לאורחים שאין להם רישיון נהיגה או שאינם רוצים לנסוע בעצמם נסיעה ארוכה לכן עדיף לארגן מראש הסעה לחתונה / חינה. עם זאת, אנא שימו לב לכמה כללים בסיסיים בעת הזמנת חברת הסעות: חשוב לבדוק כמה אנשים נמצאים באוטובוס הסעות. עדיף לא למלא לגמרי את רכב ההסעות  שהוזמן, כך שהאורחים ירגישו בנוח  כאשר הם יושבים בו.

חשוב לבחור רכב בטוח מחברה ותיקה אמינה כדי להבטיח שהאורחים יוכלו להגיע למקום בבטחה בזמן. מומלץ לדבר עם נהג ההסעה מראש כדי להתרשם שהוא אדם נעים וידידותי.

אצלנו כל הרכבים עד 3 שנים על הכביש . כולם מאובזרים ונבדקים בתדירות גטהה ע״י קצין בטיחות בתעבורה.

אנו מקווים כי האורחים שלנו יגיעו עם אווירה חגיגית נעימה.

שירות הסעות הפעילות של המרכז: אז מה אתם חוגגים? טקס בר מצווה? ברית או בריתה חתונה קטנה יום הולדת כל אירוע אחר לכל אירוע מסוג זה, בין אם זה בפארק פעילויות מחוץ לעיר או בתוך העיר, שירות הסעות לאירועים של נתיבי הדרום הינו הבחירה הנכונה. אנו מפעילים מוקד מאוייש 24/7. מוקד שמומחה לטפל בכל תקלה שחלילה תיווצר. במוקד יושבים מומחי הסעות מהשורה הראשונה בתחוםץ מובילי דעת קהל בתחום ההסעות בישראל ובעולם כולו.

אז על מה נצטרך להקפיד בעת הזמנת הסעות לאירועים?

קודם כל חשוב להקפיד שמדובר בחברת הסעות שמנוסה בתחום האירועים מכיוון שלא כל חברה מתאימה.

ישנן חברות הסעה שמנוסות בעיקר בהסעת עובדים , ולכן אינן מתאימות להסיע נוסעים לאירועים שעלולים לחזור מעט שיכורים.

הזמנת הסעות לאירועים בזול !

בנתיבי הדרום מתחייבים לכם שתקבלו את המחיר הטוב ביותר! אבל לא תמיד צריכיןם להסתכל דווקא על מחיר זול. לפעמים תחשבו שגם השירות חשוב. אצלנו מובטח לכם שירות אדיב. רכבי הסעות חדשים ומאובזרים. נהגים עתירי ניסיון שתמיד ששים לעזור. חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחוםץ זהו ניסיון שבל נזלזל בו.

הסעות לאירועים בדרום

הסעות לאירועים בדרום יתאימו כאשר אתם מתכננים אירוע, שירותי ההסעה ברוב המקרים ניתנו לכאלה שאין ברשותם רכב, רישיון נהיגה או כאלה שלא מעוניינים לנהוג אל האירוע ובחזרה.
אם החלטתם שאתם דואגים לאורחים שלכם חשוב שתוודאו שאתם עושים את הצעד הנכון בבחירת החברה המתאימה לצרכים שלכם.
אם אף פעם לא שכרתם את שירותם של חברת הסעות, ייתכן וכל הטיפול בעניין יראה לכם מסובך ומורכב, אבל אם נחשוב על זה שוב נגלה שהנושא איננו מסובך כלל.

מה כדאי לדעת לפני שבחרתם חברת הסעות לאירועים?

מה צריך לשאול את האורחים שלכם לפני שאתם מזמינים הסעה לאירוע?

על מנת להתאים את ההסעה הטובה ביותר יש להתחיל קודם כל בספירת האורחים שלכם שכן ישתמשו בהסעה, מהם מקומות האיסוף, ומה יהיו נקודות העצירה.
אלה דברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון מכיוון שלפי הנתונים האלה יקבע המחיר עבור ההסעה שלכם.
הכינו רשימה שבה ציינתם את זמני ההסעה, מספר הנוסעים ואל תשכחו, התאימו את שירות ההסעה לתקציב שלכם.

אחרי שביררתם את כל הפרטים הרלוונטיים ניתן לעבור לבחירת חברת הסעות.

מה צריך לשאול את חברת ההסעות לפני שסוגרים הסעה לאירוע?

אם לומר את האמת, על מנת למנוע אי נעימות ולהיתקל בהפתעות יש דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שסוגרים עם חברת הסעות.
תחפשו חברת הסעות שלוקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים:
רכב חלופי במקרה של תקלה. נהגים מקצועיים, שירות אדיב. מתן עזרה בהתאם לצורכי הנוסעים ושסביר להניח שתהיה יותר מעצירה אחת. בגללל זה אנחנו חברת הסעות מומלצת בדרום.

חתימה על חוזה

לפני שתחתמו על החוזה תבררו שהם כוללים את כל הפרטים הרלוונטיים שסיכמתם. גם הפרטים בעל פה עם חברת ההסעות. שכן כל פרט שמוצג בחוזה משמעו חובת התקיימות.

סגרתם חברת הסעות? יופי! עכשיו ניתן לעדכן את האורחים שלכם:

מומלץ למנות מישהו שאתם סומכים עליו שיהיה בקשר עם הנהג, ועדכנו את האורחים ורשמו עבורם במקום שתמיד תהיה להם גישה נוחה את פרטי ההסעה, זמני היציאה, זמני חזרה, מקום האיסוף ומקום העצירה.

מה מיוחד בנו?

חברת הסעות נתיבי הדרום תשמח לעמוד לשרותכם ולספק לכם שירות אדיב ומקצועי בעזרת נהגים מקצועיים, רכבים מתקדמים, מחירים משתלמים וכמובן יש לנו הפתעות מיוחדות לאורחים שלכם! לברור פנו אלינו.

חברת הסעות נתיבי הדרום תשמח לתת לכם שירות מכל הלב

 

 

 

תנסו אותנו – מבטיחים שלא תצטער

פתח צ'אט
1
וואטסאפ
שלום, איך נוכל לעזור?